Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: Search
he: חיפוש

en: Save
he: שמירה

en: Modules
he: רכיבים

en: Options
he: אפשרויות

en: no
he: לא

en: Not found
he: לא נמצא

en: Normal
he: נורמלי

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Color
he: צבע

en: Map
he: מפה

en: Bold
he: מודגש

en: Information
he: מידע

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים
