Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: yes
hu: igen

en: Search
hu: Keresés

en: Save
hu: Mentés

en: Modules
hu: Modulok

en: Options
hu: Lehetőségek

en: no
hu: nem

en: Not found
hu: Nem található

en: Normal
hu: Általános

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Color
hu: Szín

en: Static
hu: Állandó

en: Coordinates
hu: Koordináták

en: Dynamic
hu: Dinamikus

en: Map
hu: Térkép

en: Satellite
hu: Légifelvétel

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Lines
hu: Vonalak

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Schema
hu: Séma

en: Bold
hu: Vastag

en: Information
hu: Információ

en: About
hu: Leírás

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: pixels
hu: képpont

en: Static Map
hu: Statikus térkép
