Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Search
kk: Іздестіру

en: Save
kk: Сақтау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Color
kk: Түс
