Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Search
ku: گەڕان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: no
ku: نەخێر

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Information
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ
