Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Search
lv: Meklēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Options
lv: Iespējas

en: no
lv: nē

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Normal
lv: Normāls

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Color
lv: Krāsa

en: Static
lv: Statiska

en: Dynamic
lv: Dinamiska

en: Map
lv: Karte

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Information
lv: Informācija

en: About
lv: Par

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: pixels
lv: pikseļi
