Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Search
pl: Szukaj

en: Save
pl: Zapisz

en: Modules
pl: Moduły

en: Options
pl: Opcje

en: no
pl: nie

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Normal
pl: Zwykły

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Color
pl: Kolor

en: Static
pl: Statycznie

en: Coordinates
pl: Współrzędne

en: Dynamic
pl: Dynamicznie

en: Map
pl: Mapa

en: Satellite
pl: Satelitarne

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Lines
pl: Linie

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Schema
pl: Schemat

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Information
pl: Informacja

en: About
pl: O stronie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: pixels
pl: piksele

en: Hide field
pl: Ukryj pole

en: Scroll Zoom
pl: Przybliż/Oddal za pomocą rolki myszy.
