Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: yes
ps: هو

en: Search
ps: لټون

en: no
ps: نه

en: Color
ps: رنګ

en: Map
ps: نقشه

en: Bold
ps: زغرد

en: About
ps: په اړه
