Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: yes
pt: sim

en: Search
pt: Pesquisar

en: Save
pt: Guardar

en: Modules
pt: Módulos

en: Options
pt: Opções

en: no
pt: não

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: Color
pt: Cor

en: Map
pt: Mapa

en: Bold
pt: Negrito

en: Information
pt: Informação

en: About
pt: Sobre

en: pixels
pt: píxeis
