Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Save
sk: Uložiť

en: Modules
sk: Moduly

en: Options
sk: Nastavenia

en: no
sk: nie

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Normal
sk: Normálny

en: Color
sk: Farba

en: Static
sk: Statický

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: Map
sk: Mapa

en: Lines
sk: riadky

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Bold
sk: Hrubé

en: Information
sk: Informácia

en: About
sk: Informácie o

en: pixels
sk: pixelov
