Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Search
sr: Претрага

en: Save
sr: Сачувај

en: Color
sr: Боја
