Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: yes
ta: ஆம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Save
ta: சேமி

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: no
ta: இல்லை

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Color
ta: நிறம்

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Bold
ta: தடிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
