Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: yes
cy: ie

en: Search
cy: Chwilio

en: Save
cy: Cadw

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: no
cy: na

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Color
cy: Lliw

en: Information
cy: Gwybodaeth
