Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: yes
da: ja

en: Search
da: Søg

en: Save
da: Gem

en: Modules
da: Moduler

en: Options
da: Valg

en: no
da: nej

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Color
da: Farve

en: Static
da: Statisk

en: Coordinates
da: Koordinater

en: Dynamic
da: Dynamisk

en: Map
da: Knyt

en: Satellite
da: Satellit

en: Bold
da: Fed

en: About
da: Om

en: pixels
da: pixel

en: Static Map
da: Statisk kort
