Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: yes
it: sì

en: Search
it: Cerca

en: Save
it: Salva

en: Modules
it: Moduli

en: Options
it: Opzioni

en: Not found
it: Non trovato

en: Normal
it: Normale

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: Color
it: Colore

en: Coordinates
it: Coordinate

en: Map
it: Mappa

en: Bold
it: Grassetto

en: Information
it: Informazioni

en: About
it: Informazioni

en: Opacity
it: Opacità

en: pixels
it: pixel

en: Static Map
it: Mappa statica
