Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: yes
ja: はい

en: Search
ja: 検索

en: Save
ja: 保存

en: Modules
ja: モジュール

en: Options
ja: オプション

en: no
ja: いいえ

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Normal
ja: ノーマル

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Color
ja: 色

en: Coordinates
ja: 座標

en: Map
ja: 地図

en: Schema
ja: スキーマ

en: Bold
ja: ボールド

en: Information
ja: 情報

en: About
ja: アバウト

en: Zoom
ja: ズーム

en: pixels
ja: ピクセル

en: Show controls
ja: コントロールを表示
