Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Search
jv: Goléki

en: Save
jv: Simpen

en: Modules
jv: Modul

en: Options
jv: Opsi

en: no
jv: ora

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Color
jv: Kelir

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel
