Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Search
my: ရှာရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Modules
my: Module များ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Color
my: အရောင်

en: Bold
my: ထူရန်

en: About
my: အကြောင်း
