Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: no
ne: हैन

en: Normal
ne: साधारण

en: Color
ne: रंग
