Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Save
sv: Spara

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Color
sv: Färg

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
sv: Största antal tecken för fältet. Lämna blankt för oändlig storlek.

en: Static
sv: Statisk

en: Coordinates
sv: Koordinater

en: Map
sv: Karta

en: Controls
sv: Kontroller

en: Map width
sv: Kartbredd

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Bold
sv: Fet

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Button text
sv: Knapptext

en: pixels
sv: pixlar
