Yammer Post (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Groups
af: Groepe

en: Article
af: Artikel

en: Settings
af: Verstellings

en: Configuration
af: Konfigurasie
