Yammer Post (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Article
bg: Статия

en: Settings
bg: Настройки

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: The primary identifier for a node.
bg: Основния идентификатор за елемент.

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
bg: Заглавието на този елемент, винаги се обработва като обикновен текст.
