Yammer Post (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Groups
ca: Grups

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Configuration
ca: Configuració

en: The primary identifier for a node.
ca: L'identificador primari d'un node
