Yammer Post (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Groups
cs: Skupiny

en: Article
cs: Článek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Configuration
cs: Nastavení

en: The primary identifier for a node.
cs: Primární identifikátor uzlu.

en: Are you sure you want to delete?
cs: Opravdu odstranit?
