Yammer Post (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: The primary identifier for a node.
cy: Dynodwr cynradd ar gyfer nod.
