Yammer Post (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Groups
da: Grupper

en: Article
da: Artikel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Configuration
da: Indstillinger

en: The primary identifier for a node.
da: Primær identifikation af et indholdselement.
