Yammer Post (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Groups
el: Ομάδες

en: Article
el: Άρθρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Are you sure you want to delete?
el: Είστε σίγουροι πως Θέλετε να διαγράψετε;
