Yammer Post (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Groups
et: Grupid

en: Article
et: Artikkel

en: Settings
et: Seaded

en: Configuration
et: Seadistus

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
et: Selle postituse pealkiri, käsitletakse alati vormindamata lihttekstina.
