Yammer Post (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Groups
eu: Multzoak

en: Article
eu: Artikulua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
