Yammer Post (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Article
fa: مقاله

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Are you sure you want to delete?
fa: آیا از حذف اطمینان دارید؟
