Yammer Post (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Article
fi: Artikkeli

en: Settings
fi: Asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: The primary identifier for a node.
fi: Syötteet

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
fi: Solmun otsikko. Tätä kohdellaan aina perustekstinä, joka ei sisällä HTML- tms. merkintöjä.
