Yammer Post (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Groups
fr: Groupes

en: Settings
fr: Paramètres

en: The primary identifier for a node.
fr: L'identifiant primaire d'un nœud.

en: Are you sure you want to delete?
fr: Êtes-vous sûr de vouloir supprimer ?
