Yammer Post (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Groups
gl: Grupos

en: Article
gl: Artigo

en: Settings
gl: Axustes

en: Configuration
gl: Configuración
