Yammer Post (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Groups
he: קבוצות

en: Article
he: כתבה

en: Settings
he: הגדרות

en: Configuration
he: הגדרות

en: The primary identifier for a node.
he: המזהה הראשי עבור פריט תוכן.
