Yammer Post (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Groups
hi: समूह

en: Article
hi: लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Configuration
hi: विन्यास
