Yammer Post (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Groups
hr: Grupe

en: Article
hr: Članak

en: Settings
hr: Postavke

en: Configuration
hr: Postavke

en: The primary identifier for a node.
hr: Osnovni identifikator za node.

en: Are you sure you want to delete?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati?
