Yammer Post (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Groups
hu: Csoportok

en: Article
hu: Cikk

en: Settings
hu: Beállítások

en: Configuration
hu: Beállítás

en: The primary identifier for a node.
hu: A tartalom elsődleges azonosítója.

en: Are you sure you want to delete?
hu: Biztosan törölhető?
