Yammer Post (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Article
hy: Հոդված

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
