Yammer Post (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Groups
it: Gruppi

en: Article
it: Articolo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Configuration
it: Configurazione

en: The primary identifier for a node.
it: L'identificatore primario di un nodo.
