Yammer Post (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Groups
ja: グループ

en: Article
ja: 記事

en: Settings
ja: 設定

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Are you sure you want to delete?
ja: 本当に削除してもよろしいですか?
