Yammer Post (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Article
ka: სტატია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
