Yammer Post (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: The primary identifier for a node.
km: គ្រឿង​សម្គាល់​សំខាន់​សម្រាប់​ថ្នាំង ។

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
km: ចំណងជើង​ថ្នាំង​នេះ តែងតែ​ត្រូវ​គេ​ចាត់​ទុក​ថាជា​អត្ថបទ​ធម្មតា​ដែល​មិន​អាច​កែ​បន្ថែម​បាន ។
