Yammer Post (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ
