Yammer Post (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Article
ku: وتار

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
