Yammer Post (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Groups
lt: Grupės

en: Article
lt: Straipsnis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: Are you sure you want to delete?
lt: Ar tikrai norite pašalinti?
