Yammer Post (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Groups
lv: Grupas

en: Article
lv: Raksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Configuration
lv: Konfigurācija
