Yammer Post (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Groups
mr: समुह

en: Article
mr: लेख

en: Settings
mr: संरचना

en: Configuration
mr: संरूपण
