Yammer Post (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Groups
ne: समूह

en: Article
ne: लेख

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
