Yammer Post (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Groups
nl: Groepen

en: Article
nl: Artikel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: The primary identifier for a node.
nl: De primaire identificatie van een node.

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
nl: De titel van deze node, altijd behandeld als niet-opgemaakte platte tekst.
