Yammer Post (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: Article
nn: Artikkel

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Configuration
nn: Oppsett
