Yammer Post (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Groups
pl: Grupy

en: Article
pl: Artykuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Configuration
pl: Konfiguracja
